Eκδρομές των Χίων Κηφισιάς

Ο Σύλλογος των Χίων Κηφισιάς έχει προγραμματίσει για το επόμενο διάστημα δύο εκδρομές. Συγκεκριμένα:

• Την τετραήμερη αεροπορική εκδρομή στην Πόλη 18-21 Μαρτίου και την τετραήμερη στα Ζαγοροχώρια 17-20 Απριλίου.

Στην πρώτη εκδρομή οι συμμετέχοντες θα αναχωρήσουν το πρωί της Πέμπτης 18 Μαρτίου, θα ακούσουν τους χαιρετισμούς στο Πατριαρχείο και κατά την παραμονή τους στην Πόλη θα επισκεφθούν τα Πριγκιποννήσια, το Βόσπορο, και όλα τα αξιοθέατα. Τιμή συμμετοχής 550 ευρώ το άτομο στην οποία περιλαμβάνεται διαμονή με ημιδιατροφή σε κεντρικό ξενοδοχείο 4 αστέρων στο Ταξίμ.

• Και την τετραήμερη οδική εκδρομή στα υπέροχα Ζαγοροχώρια,17-20 Απριλίου.

Η διαμονή θα γίνει στο φανταστικό Ήπειρος Palace και η τιμή συμμετοχής είναι 210 ευρώ το άτομο.

Για πληροφορίες και δήλωση συμμετοχής στις εκδρομές επικοινωνήστε με την πρόεδρο του Συλλόγου Αγγελική Πιτίδη Τριανταφύλλου στο τηλέφωνο: 210- 8017821

Επίσης ο Σύλλογος των Χίων Κηφισιάς, θα συμμετάσχει όπως κάθε χρόνο, στην Ανθοκομική Έκθεση Κηφισιάς, με περίπτερο με Χιώτικα Προϊόντα και την Λειτουργία στην Αγία Μαρκέλλα στις 14 Μαϊου, του Αγίου Ισιδώρου.

Tags: