Αγαπητά μας μέλη καλησπέρα

Μετά την ωραιότατη εκδρομή στο Βιετνάμ, νοιώθω την ανάγκη να ευχαριστήσω ένα προς ένα όλα τα μέλη που συμμετείχαν στην εκδρομή, για την τόσο ωραία παρέα και την συνεργασία όλων. Ακόμα πολλές ευχαριστίες και στον αρχηγό της εκδρομής, τον κ. Παύλο, ενθουσίασε όλο το γκρουπ, και φυσικά στο Versus και ειδικότερα στην κ. Λουκαΐτου που τα φροντίζει όλα.

Τώρα ετοιμαζόμαστε για την Κούβα! Παρακαλώ κάνετε κράτηση, βάζοντας προκαταβολή 500€ στο γραφείο η στο σύλλογο, μέχρι 3 Απριλίου.

Επειδή υπάρχει ζήτηση για Καρπενήσι και Μετέωρα, παρακαλώ πολύ φέρετε την προκαταβολή για την κράτηση σας, γιατί τη ζητάνε τα ξενοδοχεία.

Αν ενδιαφέρεστε για την Θεσσαλονίκη ενημερώστε μας, γιατί έχουν δηλώσει λίγοι και μπορεί να μη γίνει.

Για τέλη Ιούνιου προγραμματίζουμε τις Βαλτικές και μέσα Αυγούστου Αγίους Τόπους – Σινά για να βιώσουμε την κάθοδο της Αγίας Νεφέλης.

Τους Βάσκους Σεπτέμβριο.

Καλησπέρα και πάλι

Θα ήθελα να παρακαλέσω όσοι ενδιαφέρεστε για Κούβα, πριν επικοινωνήστε με το γραφείο, να μιλάτε με μένα, για να ξέρω ποιοι βάζετε προκαταβολή και πόσοι είμαστε. Επειδή καθυστερήσαμε να ζητήσουμε προκαταβολή το γραφείο πιέζει να βάλουμε άμεσα. Όσοι βάζετε προκαταβολή, να αναφέρετε το όνομα σας και σύλλογος Χίων. Παρακαλώ όμως να ενημερώνετε και μένα. Η τιμή είναι λίγο καλλίτερη, στα 2525€.

Ακόμα, επειδή για το 6ο πάτωμα θέλουν να αγοράσουμε τα εισιτήρια την Τρίτη, θέλω επιβεβαίωση για τη συμμετοχή σας.

Σχετικά με τα Μετέωρα, όσοι έχετε δηλώσει, μπορείτε να ακυρώστε μέχρι την Πέμπτη 6 Απριλίου, μετά το ξενοδοχείο ζητάει ακυρωτικά.

Η Κάρμεν, λόγο των εκλογών ακυρώθηκε